Buell Lightning XB 12 S
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Buell Lightning XB 12 S 2008
Motor in pogonski sklop
| Moč motorja | 101 KM |
|---|---|
| Prenos moči | Jermen |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1203 cm3 |
Mere in mase
| Medosna razdalja | 1320 mm |
|---|---|
| Višina sedeža | 765 mm |
| Suha masa | 179 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 14 l |
| Največja hitrost | 220 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Buell Lightning XB 12 S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Buell Lightning XB 12 S Zgodovina
Buell Lightning XB 12 S 2005

101 KM
1203 cm3
179 kg
Pogosta vprašanja Buell Lightning XB 12 S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Buell Lightning XB 12 S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Buell Lightning XB 12 S, leto izdelave 2005, s povprečno 33.250 prevoženimi kilometri, je 6.620 EUR.
- Kateri je boljši? Buell Lightning XB 12 S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Buell Lightning XB 12 S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike je razpoložljivost slaba. Na trgu je na voljo malo motornih koles Buell Lightning XB 12 S.
- Kako stabilna je cena rabljenega modela Buell Lightning XB 12 S? Kakšno je gibanje cen?
- Za leto izdelave 2009 je stabilnost cene modela Buell Lightning XB 12 S zelo dobra v primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Naked bike. V prvem letu je bil trend gibanja cen +16 %, TrendSecondYear} % v drugem letu in TrendThirdYear}% v tretjem letu.
- Kako priljubljen je Buell Lightning XB 12 S?
- Na trgu je veliko povpraševanje po modelu Buell Lightning XB 12 S.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.

























